ДОВІДКА У БАСЕЙН

ДОВІДКА У БАСЕЙН

Кожна людина бажає підтримувати себе в хорошій фізичній формі, регулярно займається спортом.

Зараз дуже багато тренажерних залів, спортивних секцій і кожен може підібрати для себе, то що йому до душі. Також на нарівні зі всіма напрямами знаходиться і відвідування басейну. Тут Ви можете провести час, як із задоволенням так і з користю. Оскільки плавання зміцнює всі групи м'язів і позитивно впливає на роботу опорно-рухового апарату.

Крім абонемента і плавальних приладдя, Вам необхідна медична довідка для басейну, оформити яку, Ви можете в нашому медичному центрі «МедСвіт»
Довідка для басейну - це медичний документ, який підтверджує відсутність у Вас захворювань і протипоказань до відвідування басейну.

Для отримання медичної довідки в басейн необхідно пройти медичний огляд лікарів:
- Терапевт
- дерматовенеролог

При проходженні медкомісії при собі необхідно мати:
- Паспорт
- Або інший документ, що засвідчує особу (з фото)

Звертаючись до медичного центру «МедСвіт» Вам не доведеться вистоювати в кілометрових чергах і витрачати свої нерви. Зручний сервіс і кваліфікація наших лікарів, дозволить пройти медичну комісію і отримати довідку в басейн, в максимально короткі терміни.

Ми дотримуємося всіх норм МОЗ України, тому даний документ приймають всі відповідні організації на території України. (Медична довідка видається тільки після повного проходження медкомісії)

Всю інформацію, що цікавить Вас інформацію можна отримати за контактними номерами телефону.

Завжди Вам раді!!!